Allergocover

Powrót do strony głównej

Allergocover - natychmiastowe zmniejs​zenie dolegliwości w czasie snu

alergocover_2.jpg

Najlepsze warunki do rozwoju roztoczy panują w łóżku ,tu również chory spędza przeciętnie 1/3 życia i tutaj jego dolegliwości związane z alergią na roztocze są największe. Najskuteczniejszym działaniem zapobiegawczym jest nałożenie na materace, kołdry i poduszki pokrowców nieprzepuszczalnych dla roztoczy i ich odchodów, a na nie dopiero zwykłej pościeli.

Pokrowce Allergocover są wykonane z poliestrowej mikrofazy, jednowarstwowego, bardzo gęsto tkanego materiału, przepuszczalnego dla pary wodnej i powietrza dzięki obecności miliardów mikroskopijnych por. Wykazano, że materiał ten zatrzymuje ok. 92% cząstek o średnicy 1,0-5,0 mikrometrów ( odchody roztoczy są znacznie większe: 10 - 40 mikrometrów ). Dzięki tak dobranej średnicy otworów stanowią one również barierę dla alergenu głównego kota Fel d 1( wielkość < 6 mikrometrów ). Ponadto z Allergocover nie uwalniają się żadne cząstki drażniące drogi oddechowe pacjenta, ma własciwości antystatyczne, jest lekki, trwały, nadaje się do wielokrotnego prania w temperaturze do 60°C, jest objęty 10-letnią gwarancją.

>W 1998r. holenderska organizacja konsumentów "Consumentenbond" przeprowadziła porównanie 8 dostępnych na ich rynku pokrowców przeciwroztoczowych ( jakość, cena ). Za najlepszy produkt w tym plebiscycie uznano właśnie Allergocover.

>W tym również roku przeprowadzono retrospektywną analizę 111 pacjentów używających pokrowców Allergocover przez 3-4 lata. Przed otrzymaniem pokrowców tylko 3% pytanych czuło się dobrze lub bardzo dobrze, po ich zastosowaniu odsetek ten wzrósł do 86%. U 63% pacjentów poprawa nastąpiła w ciągu 4 tygodni, u 28% w ciągu następnych miesięcy, tylko u 9% nie odnotowano żadnej poprawy. Oczywiście pacjenci byli cały czas leczeni ( leki objawowe, odczulanie ), ale z kwestionariuszy wynika ścisły związek czasowy poprawy samopoczucia i otrzymania pokrowców. 84% pacjentów podawało duży komfort snu, bez nadmiernego pocenia.

[ Allergologie 1998; 11: 534-540 ]

Producent:

Allergopharma GmbH & Co. KG, 
Hermann-Korner-Strasse 52, 21465 Reinbek, Niemcy

Aby złożyć zamówienie prosimy przejść na stronę www.przeciwalergiczne.pl